محل تبلیغات شما

تقریباً در مورد همه سرمایه گذاران شمش طلا در مورد جعل نگران هستند. این نگرانی ها وقتی شخصی برای اولین بار خریداری می شود بزرگتر می شوند. داستانهایی درباره سکه های جعلی از آسیا و میله های شمش طلایی حفر شده و پر از تنگستن اخیراً در عناوین قرار گرفته است. اما واقعیت این است که جعل جعلی تقریباً به همان اندازه مفهوم پول است که قدیمی است.

قبل از غرق شدن در تمام راه هایی که می توان جعل و جعل آن را تشخیص داد ، اولین و بهترین محافظت ، کار با یک فروشنده معتبر و آگاه مانند بورس فات پول است. اخیراً به "بهترین در ایالات متحده" رای داده اید ، "پول فات" دارای کیفیت عالی و استانداردهای غربالگری داخلی است ، علاوه بر این در پشت فاتی است که به مشتریان می فروشد.

خوشبختانه ، ساختن سکه های بدل یا میله آسان نیست. در دی اجرت تجهیزات موجود قابل توجه است - بسیار بیشتر از چاپگر رنگی و کاغذ مناسب طول می کشد. و ساخت جعلی به اندازه کافی خوب برای گذراندن چند تست ساده تقریباً غیرممکن است.

برخی از تجهیزات تست مانند اسپکترومترهای جرمی و دستگاههای سونوگرام برای شخص معمولی استفاده از آنها گران و غیر عملی است.

با این حال ، روش های بودجه پایین تری وجود دارد که می توانید تعیین کنید که آیا شمعی که نگه دارید واقعی است یا نه.

تست شماره یک : سایز

طلا اب شده و نقره فات فوق العاده متراکم هستند - بسیار متراکم تر از هر ف پایه (حتی سرب و جیوه در مورد طلا). این بدان معناست که تقریباً در مورد تمام تقلبی هایی که به طور صحیح وزن می شوند ، قطر و / یا ضخامت آنها بسیار بزرگ خواهد بود. یا برای رسیدن به قطر و ضخامت مناسب ، دچار کمبود وزن می شوند. به سادگی مقایسه قطر و ضخامت سکه مورد نظر با دیگران که اصیل آن واقعی است ، می تواند برای سهولت شما کافی باشد.

اگر اینگونه نباشد ، مجموعه ای ارزان قیمت از دستگاه های کالیپر و مقیاس جواهرات یک روش مناسب برای بررسی هستند. هر سکه شمش یا گرد از نظر قطر ، ضخامت و وزن با تحمل نزدیک تولید می شود. می توانید این ابعاد را در برگه "مشخصات" در صفحات سکه و محصولات دور ما پیدا کنید.

تست شماره دو : تست صدا یا "پینگ"

سکه طلا و نقره معتبر در هنگام ضرب و شتم تاب می خورند و تفاوت آن در مقابل فات پایه قابل توجه است. (برای اطلاعات بیشتر درباره حلقه ملودیک حقیقت که در Sound Money می شنوید ، مقاله "پول پول و حلقه حقیقت" گای کریستوفر را بخوانید)

سکه های فی پایه کسل کننده تر به نظر می رسند و حلقه آنها کوتاهتر خواهد شد - دقیقاً مانند تفاوت بین بلورهای چسبنده در مقابل فلوت های شامپاین شیشه ای.

سعی کنید سکه را روی نوک انگشت خود تعادل بگیرید و آن را با یک سکه دیگر بزنید.


دستنوشته ها

نگاه جدید در اندروید 9

اطلاعات عمومی رایانه|اطلاعات کامل در مورد رایانه

پردازنده چیست|نکاتی در مورد خرید کامپیوتر دست دوم

، ,سکه ,های ,تست ,مورد ,طلا ,در مورد ,است که ,قطر و ,سکه های ,می شوند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
معرفی کالا فروشگاهی تخفیف ویژه دانلود آهنگ دکتر ساسی مانکن | موزیک ویدئو | کلیپ تصویری | ماه حرم هواپیمایی تو بهترین خرید رو از ما داشته باش کد جاوا *کد جاوا عــمـــــران داک معرفی انواع لباس نوزادی، دخترانه، پسرانه مجله اینترنتی زیبایی و زناشویی