محل تبلیغات شما

علاوه بر اینکه ممکن است شما بخواهید هر کدام یک از اسکیل های خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن خود را توسعه دهید، اهداف نامشخص اندازه گیری دقیقی از موفقیت ندارند. منظور بسیاری از افراد از توانایی صحبت روان چیست؟ برای ثبت نام در دانشگاه مورد نظر چه کاری باید انجام دهید؟ شاید لازم باشد امتحان های بین المللی زبان همچون IELTSرا در نظر بگیرید. میزان موفقیت خود را پیدا کنید و اهداف خود را تا آنجا که ممکن است شرح دهید.

لازم است بررسی کنید که اهداف خاص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، مرتبط و با محدودیت زمانی چگونه است و برای رسیدن به موفقیت چه تمریناتی را انجام دهید بهتر می باشد. انتخاب کردن یک کلاس زبان انگلیسی همچون موسسه دایلو می تواند تاثیر چندانی در پیشرفت زبان آموزان بگذارد و در نتیجه از استاندارد های بالایی نیز برخوردار می باشد.

در طی چند ماه شما می خواهید بتوانید با شرکای تجاری خود صحبت کنید و بدون استفاده از فرهنگ لغت به سرعت با کلماتی که می دانید و مطالعه می کنید جمله سازی کنید و در نتیجه سریعتر منظور خود را بیان کنید؟ در طی تنها چند هفته می توانید صحبت های کوچکی در مورد موضوعات مشترک همچون هواشناسی، گردشگری، ورزش و غیره با انگلیسی زبانان بومی انجام دهید.

شاید از خود پرسیده باشید که بعد از گذشت تنها ماه یادگیری زبان انگلیسی، می خواهم در امتحان PTE امتیاز 80 کسب کنم تا بتوانم متقاضی شوم و در دانشگاه های شناخته شده پذیرفته شوم و یا حتی یک مدرک بین المللی زبان انگلیسی داشته باشم و منظور خود را به صورت روان تر و بهتری بیان کنم.

اهداف خود را بلندپروازانه جلوه دهید، اما در عین حال واقع بین باشید. اگر روزانه 7 الی 8 ساعت کار می کنید حدود چهار ساعت در روز برای یادگیری زبان انگلیسی صرف نکنید. بر هم زدن هرگز به نتایج بالایی منجر نمی شود. در عوض یک برنامه یادگیری متعادل را بیاندیشید و از کوچک شروع کنید تا بتوانید به تدریج و با کیفیت بیشتری پیشرفت داشته باشید.

اما مرتبا یاد بگیرید که در حقیقت تمرین های روزانه برای مهارت زبان شما مهم است. حتی اگر فقط 20 دقیقه برای آن وقت بگذارید، به جای دو ساعت بهتر از هیچ چیز است و می توانید با داشتن یک برنامه مطالعاتی به شکل بهتری پیش بروید و تمرینات لازم خود را انجام دهید.

آیا دوست دارید انگلیسی را با یک مدرس یاد بگیرید یا تحصیل در کلاس های گروهی را ترجیح می دهید؟ روش های مختلفی برای یادگیری یک زبان وجود دارد. فقط بدانید چه چیزی برای شما بهتر است، به اهداف خود متعهد بمانید و تمرین کردن زبان انگلیسی را هیچ وقت فراموش نکنید تا بتوانید این زبان را به خوبی بیاموزید و از آن استفاده نمایید و صحبت کردن یکی از بخش های هدف شما در زبان خواهد بود.

همه چیز به اهداف شما بستگی دارد. وقتی صحبت از سفر یا سفرهای کاری به کشور دیگری می شود، صحبت روان و با تلفظ خوب مطمئنا مفید خواهد بود. اگر می خواهید در کشور های انگلیسی زبان با افراد بومی مکالمه کنید، بهبود نوشتن شما (رایتینگ) به شما کمک می کند تا بتوانید قبل از صحبت کردن به خوبی خود را با ساختار ها و عبارت های گوناگون آشنا کنید تا در هنگام استفاده از زبان دچار استرس نشوید و بتونید به آسانی جمله سازی را انجام دهید.

بنابراین چگونه می توان زبان انگلیسی را به طور مؤثر مطالعه کنید یک سوال جالب و پر تکرار می شود که هر صورت، حفظ تعادل بین این چهار مهارت اصلی هنگام مطالعه مهم است. مهارت داشتن در تنها یکی از آنها برای داشتن مهارت خوب در یک زبان کافی نیست. قبل از اینکه بتوانید ماهرانه بنویسید، باید خوب بخوانید یا به عبارت دیگر ریدینگ را بیشتر تمرین کنید. از طرف دیگر، برای پاسخگویی با سهولت بیشتر و تلفظ صحیح، لازم است بتوانید جانشینی کلماتی را که می شنوید تشخیص دهید و همچنین آن ها را درک کنید.

همانطور که مشاهده می کنید و اشاره شده است هر مهارت یا اسکیل به مهارت دیگری بستگی دارد و می تواند تاثیر گذار باشد. بنابراین بهترین راه برای یادگیری یک زبان ایجاد، داشتن یک برنامه یادگیری متعادل است. به عنوان مثال، شما می توانید انگلیسی را با فیلم هایی با آموزش زیرنویس همزمان گوش دادن و خواندن را نیز در همان زمان یاد بگیرید. همچنین می توانید به طور مرتب کتاب های گوناگون را بخوانید یا به پادکست ها گوش دهید و سپس در مورد آن ها با دوستان صحبت کنید.

در کلاس های زبان انگلیسی از انواع منابع برای درک بهتر زبان آموزان و مکالمه در کلاس استفاده می شود تا بخش های مختلف آموزشی مورد تدریس قرار گیرد. از منابع آموزشی استفاده کنید که مطابق با سطح شما باشد و سعی نکنید تنها کتاب های دشوار پیشرفته را مطالعه کنید.

آیا می خواهید زبان انگلیسی را از صفر تا حداقل سطح متوسط  در مدت زمان کوتاه یاد بگیرید؟ منابع مطالعاتی را انتخاب کنید که برای سطح شما مناسب باشد یا کمی چالش برانگیز است.به عنوان مثال، اگر شما هنوز یک مبتدی هستید، نیاز به یادگیری زبان انگلیسی با خواندن اخبار نخواهد بود. در عوض از منابع آموزشی که ساده تر است می توانید استفاده نمایید و یادگیری خود را به روش های نوین آموزشی بهتر نمایید.


دستنوشته ها

نگاه جدید در اندروید 9

اطلاعات عمومی رایانه|اطلاعات کامل در مورد رایانه

پردازنده چیست|نکاتی در مورد خرید کامپیوتر دست دوم

زبان ,های ,انگلیسی ,یک ,صحبت ,یادگیری ,زبان انگلیسی ,خود را ,می توانید ,انگلیسی را ,انجام دهید ,برنامه یادگیری متعادل

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شرکت باربری و اتوبار ظرافت بار بررسی و جدیدترین اخبار سریال های ایران و جهان شرکت معماری در تهران بهترین سایت وبلاگ ماندگار rozmodel دکتر ابزار موزیکال فا متن ترانه اجرای آردواز حرفه ای